Jesteś tutaj : Strona główna > Produkty i działalność > Kolekcje
Kolekcje

„Wielki Leksykon Uzbrojenia Wrzesień 1939”

Seria szczegółowo opisuje uzbrojenie Wojska Polskiego w 1939 roku. Wielki Leksykon Uzbrojenia Wrzesień 1939” to unikatowe wydawnictwo przedstawiające najciekawsze przykłady uzbrojenia Wojska Polskiego w kampanii 1939 roku. Po raz pierwszy w jednej serii zostały zebrane szczegółowe opisy polskiego oręża, którym polscy żołnierze w 1939 roku próbowali wykonać niewykonalny wówczas rozkaz - obronę Ojczyzny.W zbiorze znajduje się czterdzieści tomów. Pierwszy tom kolekcji zatytułowany jest „Czołg Lekki 7TP”. Dostępny jest on w promocyjnej cenie 6,99 zł. Kolejne tomy będą ukazywać się co dwa tygodnie w czwartki w cenie 14,99 zł.

Planeta Dinozaurów

Planeta Dinozaurów to kolekcja 20 tomów wspaniałej serii dokumentalnej Discovery na płytach DVD. Każdy tom to kolejny odcinek fascynującej sagi o największych zwierzętach jakie kiedykolwiek istniały na Ziemi. Z filmem DVD znajduje się bogato ilustrowana książka- przewodnik po świecie dinozaurów. Kolekcja ukazuje się co dwa tygodnie w cenie 24,99 zł.

Agatha Raisin

Nowa kolekcja kultowych powieści kryminalnych M.C.Beaton pt. "Agatha Raisin". M.C. Beaton jest mistrzynią powieści kryminalnej. Jej książki podbiły serca nie tylko czytelników z Wielkiej Brytanii skąd autorka pochodzi. na całym świecie M.C.Beaton sprzedała już ponad 10 mln książek, które nie schodzą z listy bestsellerów Amazon.com. Bohaterką serii jest Agatha Raisin, która zmęczona londyńskim życiem przeprowadza się na wieść, gdzie zupełnie przypadkowo odnajduje się wroli doskonałego detektywa. Znudzona, samotna, przyzwyczajona do sukcesów i estymy przystępuje do miejscowego konkursu na najlepszy wypiek. Wystawia nadziewane ciasto francuskie zakupione po kryjomu w znakomitej londyńskiej piekarni. Ten sposób na zyskanie sobie sympatii sąsiadów okazuje się być zawodny. Nie dość, że sędzia odrzuca kandydaturę, to na domiar złego pada martwy po skosztowaniu smakołyku...

Kolekcja składa się z 11 uroczych i humorystycznie napisanych tomów. Więcej na www.hitksiazki.pl

Wielka Księga Kawalerii Polskiej 1918-1939

Kolekcja 40, 100- stronicowych tomów szczegółowo opisujących wszystkie pułki międzywojennej Polski. Autorami tomów są największe autorytety w dziedzinie kawalerii oraz jej uzbrojenia. Kolekcja dostępna jest na www.hitksiazki.pl.

Dr Norden

Doktor Norden to pełna miłosnych wątków, intryg i zaskakujących zwrotów akcji wielotomowa powieść o wspaniałym lekarzu.

Star Wars

Star Wars. Nowa kolekcja książkowa dla fanów Gwiezdnych Wojen! Poznaj historię Starej Republiki, Wojen Klonów i początków Imperium w serii 26 książek. Cena tomu to 13,99 zł.

Złota Kolekcja Wizerunków Maryjnych

Na kolekcje 20 numizmatów składają się najpiękniejsze i najpopularniejsze wizerunki Matki Bożej z Polski i świata.Są wśród nich wizerunki Matki Bożej z Kalwarii Zebrzydowskiej, z Lichenia, z Niepokalanowa, Nieustającej Pomocy czy Ludźmierska. Nie brakuje również najważniejszych wizerunków ze świata: Matka Boże z Loreto, Fatimska, Ostrej Bramy Guadalupe, La Salette, Mariazell czy Medjugorie. Na awersie każdego z numizmatów znajduje się wizerunek Matki Bożej, zaś na rewersie sanktuarium, w którym dany wizerunek jest czczony. Numizmaty zamknięte są w specjalnej kapsule zabezpieczającej, dzięki temu można bezpiecznie trzymać je w dłoniach. Kapsuła włożona jest do wytłoczki umieszczonej w kolorowym, czterostronicowym, tekturowym opakowaniu. Można w nim przeczytać historię wizerunku i sanktuarium, a także zobaczyć jak dany wizerunek wygląda w oryginale.

Lena ze Słonecznego Wzgórza

Współczesna saga "Lena ze Słonecznego Wzgórza" to opowieść o młodej kobiecie,
która dziedziczy po ojcu malowniczo położoną wiejską posiadłość. Gotowa na nowe wyzwania, otwiera się także na wielką miłość. Nie ucieknie jednak od rodzinnych sekretów.
Historia o miłości, nadziei i rodzinnych sekretach.

Mistrzyni Powieści Obyczajowej

Na kolekcję składa się 25 najpoczytniejszych powieści Stanisławy Fleszarowej- Muskat zebranych w 34 tomy formatu pocketowego.Tytuł pierwszego tomu to: "Lato nagich dziewcząt". Tomy ukazują się w kioskach i salonach prasowych co dwa tygodnie w czwartki w cenie 11,99 zł. Kolekcja otrzymała rekomendację Małgorzaty Kalicińskiej, autorki m.in. "Domu nad rozlewiskiem".

Dinozaury i świat prehistorii

Kolekcja składa się z 14 tomów z popularną serią dokumentalną BBC na płytach DVD. Kolekcja skierowana jest do dzieci w wieku od 8 lat oraz do dorosłych fanów serii dokumentalnych BBC. Pierwszy tom pojawił się na rynku 7 lipca w promocyjnej cenie 9,99 zł. Kolejne można znaleźć co dwa tygodnie w kioskach w cenie 24,99 zł.

Disney. Najlepsze Dobranocki

Kolekcja składa się z 10 tomów, do których dołączono płytę DVD z 4 odcinkami niezwykle popularnych serii telewizyjnych wytwórni Disney- „Chip i Dale” (tomy 1-5) oraz „Kacze opowieści” (tomy 6-10). W każdej z książek specjalnie dla dzieci przygotowano ciekawostki dotyczące dobranocek, a także zabawy interaktywne, łamigłówki i zagadki.

Barbie

Seria trzech popularnych wśród dziewczynek filmów o barbie: " Barbie w świecie mody", "Barbie i podwodna tajemnica" oraz "Barbie i muszkieterki".

Kubuś i Przyjaciele

Kolekcja składa się z ośmiu książek z płytami audio CD, opowiadającymi perypetie, znanych wszystkim dzieciom, mieszkańców Stumilowego Lasu.

Kultowe Animacje 3

To już trzecia kolekcja filmów animowanych wydanych w cyklu Kultowe Animacje. Kolekcja składa się z 19 książek z pełnometrażowymi filmami kinowymi wytwórni DreamWorks na DVD. W każdej z książek specjalnie dla dzieci przygotowano ciekawostki dotyczące filmu, a także zabawy interaktywne.

Kino Familijne

Kolekcja składa się z 22 wydań DVD z kultowymi filmami rodzinnymi.

Musicale

Kolekcja składa się z 31 książek z filmowymi wersjami znanych musicali oraz filmami muzycznymi na DVD. W każdej z książek wielbiciele tego gatunku filmowego znajdą ciekawostki na temat musicali i czasów, w których powstały, a także informacje na temat samej ekranizacji filmowej.

Ikony Kina

Kolekcja 24 wyjątkowych filmów z udziałem największych gwiazd kina lat '60 i '70.

Miłość i Seks

Kolekcja składa się z 18 tomów książek i DVD z najsłynniejszymi filmami o miłości i komediami romantycznymi. Każde wydanie DVD pojawia się w wielu wersjach językowych.

The Best Of Science Fiction

Nieziemska kolekcja filmowa składająca się z 20 tomów książek i DVD z filmami Science Fiction. Każde wydanie DVD pojawia się w wielu wersjach językowych.

Wampiry

Kolekcja obejmuje 16 książek z DVD z najlepszymi filmami o wampirach. Każde wydanie DVD pojawia się w wielu wersjach językowych.

James Bond 007

Kolekcja składa się z 22 filmów z Jamesem Bondem. To pierwsza na polskim rynku kolekcja zawierająca wszystkie pozycje z serii o agencie 007, z odświeżonym cyfrowo dźwiękiem i obrazem, w eleganckiej formie wydawniczej.

Polskie Kino Mocne

Na kolekcję składają się 24 książki wraz z dołączoną płytą DVD. W każdej z książek znajdują się informacje o filmie, obsadzie, ekipie.

Damsko- Męska Kolekcja Filmowa

Kolekcja składa się z 15 książek z pełnometrażowymi polskimi filmami kinowymi na DVD. W każdej z książek znaleźć można informacje o występujących w produkcji gwiazdach, a także ciekawostki z planu i kultowe cytaty.

Dekalog. Jan Paweł II

Kolekcja składająca się z 10 tomów, będąca podróżą z Ojcem Świętym po dziesięciu przykazaniach. W ramach każdego tomu czytelnicy otrzymają album z fotografiami papieża z pielgrzymek do Polski, a także płytę z fragmentami homilii i przemówień Jana Pawła II nawiązujących do dekalogu. Kolekcja przygotowana została przy współpracy z wydawnictwem Jedność oraz Polskim Radiem.

07 Zgłoś się

To idealne kryminały na lato! Jest to seria książek o najpopularniejszym milicjancie okresu PRL- poruczniku Borewiczu. W kolekcji znajduje się 21 tomów w wydaniu pocketowym. Cena pierwszego tomu wynosi 3,99 zł. Kolejne tomy będzie można kupić co tydzień w czwartek w cenie 7,99 zł.

Seria z Sercem

Seria z sercem to nowatorski na rynku projekt za którym kryje się seria książek, w formacie pocketowym, zawierających prawdziwe historie Polek nadsyłane przez lata do redakcji czasopism poradnikowych Wydawnictwa Edipresse Polska S.A.
Książki są poświęcone zwierzeniom Polek na temat szczęśliwych i romantycznych związków.

   
Wszystkie kolekcje są dostępne w sklepie internetowym www.HitSalonik.pl oraz na oficjalnej stronie kolekcji www.KolekcjaFilmowa.pl.

CCopyright © 2008 Edipresse Polska S.A.